Trwa ładowanie...

Kolejna zima i kolejne zimowe spotkanie za Nami!

W tym roku zimowa edycja Naszych spotkań pod nazwą Shishamania Winter Edition odbyło się 28 lutego w podziemnej sali przy Brożka.
Tegoroczny zimowy zlot był najbardziej kameralny z dotychczasowych, ale wszyscy obecni zgodzą się, że był wyjątkowo sympatyczny i udany.

Event rozpoczął się w samo południe, szybko uporządkowano stoły, zorganizowano krąg do palenia, selfa poszła w ruch i pierwsze węgle trafiły na cybuchy. Sala wypełniała się kłębami dymu, z lodówki znikały kolejne piwka, atmosfera robiła się coraz luźniejsza. Z shishowych nowości, które pojawiły się na zlocie na uwagę zasługują przede wszystkim węgielki Cococha Blue. Ich wielkość odpowiada lubianym KN’om (King Nargile), ale czas palenia jest znacznie dłuższy, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy lubią mniejsze kostki. Za ich dostarczenie dziękujemy zaprzyjaźnionemu shishasklep.pl . Zgodnie z tradycją w chwili gdy naszedł palaczy pierwszy głód, a stało się to praktycznie na początku eventu, zadzwoniliśmy po chińską szamę z MaiMai. Na jednej dostawie oczywiście się nie skończyło, bo wiadomo że shishomaniacy lubią zjeść ;)

Palenie, a później również gry towarzyskie trwały przeszło 12 godzin, ostatni goście wraz z organizatorami opuszczali salę po północy. Kilku nowych shishowych przyjaciół już wtedy obiecało, że będą regularnie gościć na zlotach - trzymamy za słowo.
Kolejny raz smutno nam było opuszczać, siwą od dymu, salę przy Brożka, ale smutek nie będzie trwał długo, bo letnia edycja Shishamani już w sierpniu :)
Event się zakończył, pozostawił jednak masę cudownych wspomnień i smakowo-chmurnych doznań. 

Pragniemy serdecznie podziękować Artowi oraz ShishaSklep.pl za ofiarowanie węgla rozgrzewającego nasze cybuchy tej zimy!
Podziękowania także dla Agi, która kolejny raz pomogła nam posprzątać po imprezie, oraz wszystkim tym którzy choć trochę pomogli w utrzymaniu porządku w czasie eventu.


Jeszcze raz wielkie dzięki za wspólnie spędzony czas przy fajce i do zobaczenia latem na kolejnej Shishamani!

Z przyczyn technicznych (google+ ssie :P) fotki są TUTAJ.

 

P.S. Flor poszukuje szczypiec od Nargilema, które ktoś zabrał przez przypadek - mają one dla niego wartość sentymentalną, więc prosimy o kontakt na PW :)

Uczestnicy


Mapka

Komentarze

  • Poszukuje szczypiec od Nargilema, długi czas były przy nosidełku, ktoś musiał zabrać przez przypadek. Mają dla mnie wartość sentymentalną :D Pisać PW jak coś :)
    Flor5
  • Ajjj wlasnie, przypomnialem sobie o moim cybuszku :)) jeszcze raz dzieki za mile spedzony czas
    ART23
  • Zaloguj się aby skomentować

Powrót
do góry