Trwa ładowanie...

Rejestracja

poświadczenia

dane profilowe


dowód, że nie jesteś spambotem

  • Zespół mojej-shishy podejmie starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego wpisu w tym serwisie wyraża poglądy i opinie jego autora a nie administratorów (poza wiadomościami pisanymi przez nich samych) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.
  • Zgadzasz się nie publikować wpisów obraźliwych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem odpowiednich władz). Przyjmujesz do wiadomości, że zespół mojej-shishy ma prawo do usuwania i zmiany każdego wpisu w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych i przekazujesz prawa autorskie administracji forum. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże zespół mojej-shishy nie będzie obarczony odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
  • Wszelkie opublikowane na portalu treści, w tym artykuły, newsy, recenzje, są własnością portalu moja-shisha.pl.
  • Skrypt tego serwisu wykorzystuje cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze. Te cookies nie zawierają żadnych informacji, które podałeś i służą jedynie ułatwieniu korzystania z serwisu. Adres email jest wykorzystywany do potwierdzenia podanych informacji oraz hasła, przesłania nowego hasła, gdybyś zapomniał(-a) stare oraz komunikacji serwisu z tobą.


W OBSZERNYM SKRÓCIE:
  1. Nie propagujemy palenia oraz używania zabronionych przez polskie prawo środków oraz zażywania jakichkolwiek narkotyków. Wszelkie próby łączenia tego tematu z fajką wodną nie będą pozytywnie odbierane.
  2. Administracja moja-shisha.pl zastrzega sobie możliwość usuwania oraz edytowania wpisów.
  3. Administracja moja-shisha.pl zastrzega sobie możliwość zmian w regulaminie.
  4. Administracja moja-shisha.pl nie ponosi odpowiedzialności za treści recenzji oraz za wszelkie wyrządzone szkody powstałe w wyniku użytkowania serwisu.
  5. Administracja moja-shisha.pl zastrzega sobie możliwość zablokowania, a nawet usunięcia konta, jeżeli użytkownik złamie świadomie i celowo regulamin.

Powrót
do góry