Trwa ładowanie...

Pytanie: 2 pytania - kominek na cybuch i dziurki w korpusie

 • [2020-05-07 14:08] mosia8888

  Hej! Dostałam w prezencie sishe Aladina i mam 2 pytania.

  1. zawsze jak byłam u znajomych to oni po prostu nakładli folię na cybuch i na to wegielki. Ja w swojej mam coś takiego: https://swiatshishy.pl/6610-large_default/zestaw-cybuch-komin-specjal.jpg (taki jakby kominek na cybuch). Próbowałam z tym, ale mam wrażenie, że efkt mam dużo gorszy niż gdy mam węgielki bezpośrednio na cybuchu. Moża za duża odległosć? Dawałam 3 węgielki. Kiedy warto stosować taki kominek, a kiedy po prostu folie/sitko bezpośrednio na cybuchu?

  2. Korpus, mam na mysli rurkę, która idzie do dzbana ma na dole regulację na otworki. Można zrobić tak, że nie ma żadnego, a mogę zrobić na trzy. Co do właściwie daje? Nie czuję róznicy.

  Dzięki z góry :)

Odpowiedzi

 • [2020-05-09 04:08] SourTimeShisha

  Hej!

  1. To co dostałaś to dokładnie jest sitko do palenia, które zastępuje folię aluminiową. Osobiście preferuję setup folia alumionowa + pierścień + druga warstwa folii co umożliwia lepszą kontrolę nad temperaturą. Jeżeli chcesz spróbować palić z sitkiem i czujesz, że na 3 węglach tytoń się nie przypala to możesz dorzucić po prostu czwarty i zobaczyć jaki to da efekt.

  2. Możesz zrobić zdjęcie tego rozwiązania?

Zaloguj się coby odpowiedzieć :)

Powrót
do góry