Trwa ładowanie...

Social Smoke - Cinnamon Roll

Ulubiony dla

Nikogo

Dymny pamiętnik Zapamiętnikuj

Coby zobaczyć kto to jeszcze palił i być może wyraził krótką opinię musisz się zalogować

Recenzje Dodaj recenzję

 • 17.02.2016 00:55
  • Shisha
  • Cybuch klasyczny
  • W dzbanie woda
  • Węgle Naturalne -
  • Reputacja recenzenta1,6 / 3500+

  Zainstaluj przeglądarke, która nie jest starociem..

  Ocena końcowa: 68 / 100

  Przed paleniem

  Zapach - Jezus Maria.... Boski, czuć jeszcze przed otwarciem, i to bardzo mocno, piękny cynamonik. 10/10. Bardzo odpowiednio wilgotna melaska :)

  W trakcie palenia

  Dym jest ogromny, wielkie kumulusy wiszące w powietrzu, dość wyraźne. Jedyne do czego mógłbym się przyczepić to smak który nie jest zbyt intensywny, tylko lekko go czuję. Odwzorowanie go również wg. mnie nie na najwyższym poziomie, taki delikatny cynamonik.

  Podsumowanie

  Podsumowując - nie palę długo, jestem dopiero po paru al fakherach, teraz czas na Social Smoke, jakie wrażenia? Dym - mega, dotychczas byłem zadowolony z al fakherowego, jednak ten jest o 2 poziomy lepszy. Jedyne co mogło by być lepsze i tutaj trochę pkt straci ta melaska - to smak, którego wg. mnie jest troszeńke za mało, jednak trzeba pamiętać że ocena jest zawsze subiektywna, może jeszcze muszę się nauczyć wyczuwać ten smak ;) Zapach melaski jest fenomenalny, mocny cynamonik. Generalnie melaska godna polecenia, napewno wrócę do niej. Jedyny minus, a raczej nie dociągnięcie wg. mnie to smaczek który jest nie bardzo odczuwalny w mojej opinii.

Powrót
do góry