Trwa ładowanie...
-2
Odrzucony 16.12.2012 jab0lpunk

mniejszyklon podrzucił mi fajny( albo i nie?) pomysł:
oznaczenia melas w katalogu, miało by to wyglądać tak :
wybieramy sobie w katalogu np. Starbuzz i na liście smaków :

blue mist, xotb mają tło np. niebieskie - jako klasyki

lebanese bombshell np. różowy - jedyny w swoim rodzaju,

ciężko mi wybrać jakiegoś starbuzza do  "melas choyowych" ale mogły by mieć kolor czarny ;d

fajnie gdyby 5najczęściej palonych miało czerwone tło, z tym że tu pewnie było by niebiesko czerwone dla blue mista.

 

w każdym razie nikt nie pytał by już o klasyka, i o to czego unikać ;)

pomysł z tłem można zamienić na kropeczke przy melasie czy cokolwiek :) 

 

pomysł ofc do głębszego przemyślenia i dopracowania, zostawie to adminowi - niech sie chłopak nie nudzi ;d

Komentarze

 • może nie w samym katalogu melas co by nie komplikować, ale jakaś osobna zakładka z różnymi bajerami, np ten tytoń ma tyle wpisów w pamiętniku, tyle osób uważa go za klasyka etc..
  Hazetone
 • Pytanie co można nazwać klasykiem?
  Poza tym, co to zmieni i po co to komu? Jak pojawią się "artykuły" a portalu to może ktoś się wysili i napisze tekst o tytoniach uważanych za klasyczne.
  Chirurg
 • tak artykuły od 2lat sie pojawiają :D a ludzie co miesiąc pytają co jest klasykiem, i co każdy palił ;d
  jab0lpunk
 • Nie ma żadnej definicji klasyka, więc totalna głupota. Dla mnie klasykiem może być Starbuzz Classic Mojito, bo ma "classic" w nazwie. Czy dla Ciebie to też jest klasyk?
  major
 • co oznacza dla ciebie klasyk? Czy to ma oznaczać że dany tytoń jest bardzo dobry w smaku czy coś jeszcze? Jeżeli chcesz wiedzieć coś więcej o smaku to poczytaj w wypowiedziach ludzi w pamiętniku o danym tytoniu. Nie można nazwać żadnego tytoniu klasykiem według mnie bo każdy to do czego ma dostęp najważniejsza rzecz , to co lubi i mu smakuje. Znam takiego gościa co nakhla mu bardzo smakuje i dla niego to jest najlepsza firma produkująca tytoń więc można nazwać że dla niego to klasyk, A drugi przykłada to pewna pani bardzo lubi nakhle wiśnie...bleee i tylko to pali
  chudy91x
 • Klasyk dla mnie w tytoniu to smak, który jest popularny, wielu osobom smakuje, tytoń, który musisz po prostu zapalić
  Narvi
 • no to co ja moge.... temat automatycznie odrzucil sie chyba ;d

  ewentualne oznaczenie 5 najpopularniejszych / najczęściej palonych smaków każdej firmy?:)
  jab0lpunk
 • Zgodze sie z Majorem i reszta przeciwnych ;) dla każdego klasyk to cos innego, jeden zaczynał od nakhli 2 jabłka i bedzie to dla niego klasyk, inny od fantasi i to bedzie dla niego klasyk, Ja pierwszy raz nakhle zapaliłem po 1,5 roku regularnego palenia dobroci ;) Wiec jak dla mnie pomysł bez sensu ;) Ulubione melasy w profilu wystarczają ;)
  Sosik
 • Sosik podsunąłeś mi fajny pomysł. A może by wprowadzić w główny panel przycisk "Rankingi" i tam można by zrobić automatyczne wykresy np. "najczęściej palona melasa", "najczęściej wybierana melasa na ulubioną", "najczęściej palona marka" etc.?
  SourTimeShisha
 • Klasyfikowanie bez sensu bo dla was blue mist to klasyk a dla mnie słabizna. Jednak pomysł Jacka z takimi zestawieniami jest ciekawy, fajna ciekawostka i spełni zadanie tego Twojego rankingu.
  wiśnia
 • z tago co pamietam to taki pomysł z tymi statysykami już był i chyba zosał przyjety albo wzięty do rozmyslania przez Seishina
  Sosik
 • Czuje się poniekąd wywołany do tablicy. Dlaczego pytam o "klasyki"? Chwilę już shishę palę, nie dawno zakupiłem własną, więc sam wybieram tytonie. Ogrom smaków do wyboru, a czytanie opinii o wszystkich tytoniach jakie są dostępne jest dość męczące (dla leniwych ludzi :D), poza tym te opinie nie zawsze są jednoznaczne (często czytałem jeszcze te na shisha-forum.pl). Dlatego warto moim zdaniem zrobić by rubrykę w stylu "warte zapalenia", "popularne melasy" albo zwyczajny ranking 10 czy 15 najpopularniejszych melas np. z podziałem na "kategorie smaków (np. owocowe, drinki etc) Ostatnio wybierałem tytoń dla kumpla który się w to zaczyna bawić i prosił o zaproponowanie czegoś. Pomyślałem o czymś chłodzącym/miętowym, bo samemu bardzo takie tytonie lubię, a on od razu stwierdził, że absolutnie woli coś innego. Może to nie jest ważne dla ludzi którzy już wypalili kilkaset cybuchów, ale dla nowych ludzi na tym portalu było by to bardzo pomocne. Problem z definicją klasyka dostrzegliśmy momentalnie, po prostu nie do końca wiedziałem o co właściwie mi chodzi :D
  mniejszyklon
 • spokojnie, nasz sztab ludzi w NASA pracuje już od dawna nad statystykami, coś będzie, nie zdradzamy na razie co;)
  cobi92
 • chcecie definicje klasyka ?:D
  melasa która jest wymieniana w jednej recenzji melas na 10 ;P
  blue mist i cuban na pewno sie łapią ;)
  jab0lpunk
 • Tak wczoraj jeszcze wpadłem na pomysł że można wziąć pod uwagę tytonie które najczęściej są w ulubionych. (pewnie już dawno na to wpadliście :D)
  mniejszyklon
 • tak jak napisał cobi - staty będą
  słowo klasyk w kontekście melas ma zbyt rozbieżną definicję pośród nas palaczy, dlatego raczej ten pomysł odpadnie.
  Seishin
 • zresztą jak ktoś zobaczy w rankingu no nie wiem np. fumari i tam jakiś smak to nie każdy ma dostęp do niego i innych lepszych tytoni więc zapali co jest najbardziej popularniejsze w polsce czyli nakhla. Chyba że się trochę potruje to będzie myślał jak skołować coś lepszego;)
  chudy91x
 • Zaloguj się aby skomentować

Powrót
do góry