Trwa ładowanie...
11
Nowy 20.03.2013 Metvor

Tak ostatnio zaczynam zauważać że jak za czasów PRL tak i teraz cenzura musi dla niektórych być obecna bo niektóre części jezyka Polskiego kłują niektórych w oczy także wystosowuja prośbe o opcjonalną cenzurę do odznaczenia w ustawieniach konta jak komuś nie pasują wulgaryzmy CLICK i po sprawie *(Przynajmniej Cobi przestanie mnie napastować)..>

Pewnie padnie pytanie czemu nie przestaniesz używać wulgaryzmów ?

Odpowiedź jest prosta jak melasa jest bardzo zła to prościej jest napisać/powiedzieć : Co za chujnia, albo Kurwa ale to jest niedobre...


Także wydaje mi się że dodanie takiej opcji byłoby dosyć fajną rzeczą co nie ?

 

Komentarze

 • Mamy tak barwne i zaskakujące odmiany przekleństw, że ciężko będzie ogarnąć to cenzurze.
  Chirurg
 • Sam pomsyl nie jest zly, a odpowiednia baze slow mozna najpierw stworzyc a potem udoskonalac :))
  Szułff
 • Zgadam się z Panami powyżej, też jestem za, ale też uważam, że NADMIERNE używanie wulgaryzmów nadal powinno być piętnowane.
  SourTimeShisha
 • Nadmierne i owszem ale raz na 10 zdań albo jak chce się poprawić/ podnieść wyrazistość zdania jak dla mnie jest dopuszczalna, a nie piętnowanie i łapanie za rękę za każdym razem panowie i panie to nie jest podstawówka ani przedszkole :)
  Metvor
 • Dlatego użyłem słowa "nadmierne". :P
  SourTimeShisha
 • ło matko.. ale sie wrzawa podniosła..
  moje zdanie na temat wulgaryzmów jest takie jak o większości rzeczy - wszystko jest dla ludzi, ale nie należy przeginać. sam nie stronię od "chujni", "kurwy" czy "pojebanego", ale nie stosuję ich jako spacji między co drugim/trzecim słowem w zdaniu jak to zdarza się niektórym. to jak i kiedy ktoś stosuje wulgaryzmy świadczy tylko i wyłącznie o nim.
  jeżeli chodzi o sam pomysł - zdanie mam obojętne, motyw w implementacji jest niezbyt skomplikowany, pozostaje kwestia słownika i określenia gdzie ma być taki filtr stosowany, więc poczekamy jeszcze na parę głosów i zobaczymy :)
  Seishin
 • niezbędne.
  jab0lpunk
 • Zaloguj się aby skomentować

Powrót
do góry