Trwa ładowanie...
12
Nowy 07.08.2013 pascal442

Uważam że fajnym pomysłem byłoby dodanie na stronie nowego działu pod nazwą np: ZRÓB TO SAM, jest wiele rzeczy które można zrobić samemu taniej i nawet niekiedy są lepsze niż kupne...Moim zdaniem cos takiego by sie przydało.

Komentarze

 • To nie fair ! przed momentem taki sam pomysł mi wpadł do głowy i już chciałem dodawać xD
  Nest
 • Ostudzę wasz zapał to już dawno było poruszane i będzie;)
  trime
 • No spoko :P tylko że pod każdym dobrym pomysłem piszecie "jest w planie" a postępy są mało widoczne ^^
  Nest
 • Weź pod uwagę, że jest jedna osoba, która pisze wszystko na portal. Poza pisaniem skryptów i fragmentów kodu na portal, ma rodzinę, pracę i swoje życie. Do tego jest jakaś kolejność zmian, więc czasami są zmiany mniej lub bardziej zauważalne. Był poruszany temat wywieszenia listy zmian ale wtedy było by kiedy to, kiedy to i by nie było niespodzianki;p
  trime
 • thx, trime. jest w miare tak jak napisał. mam listę zmian do wprowadzenia a tam gdzie pojawia się "jest w planie" to tak jest. nie mam zwyczaju przywłaszczać sobie czyichś pomysłów.
  w tej chwili grzebię się z jednym modułem, który już napisałem, a który poszedł sie jebać bo dysk mi fiknął zanim się zbackupował - kilkanaście godzin kodowania w plecy. wyobraźcie sobie jak bardzo jest to demotywujące i z jakim brakiem zapału muszę odtwarzać te zmiany.

  DIY będzie częścią modułu Wiki, który jest w przygotowaniu.
  Seishin
 • Zaloguj się aby skomentować

Powrót
do góry