Trwa ładowanie...
5
Przyjęty 17.10.2013 synekrav1

Podsunę pomysł w formie pytania. 

Czy możnaby dopracować jakoś dodawanie nowych smaków?

Mam na myśli, że nowi użytkownicy dodają smaki w nieuporządkowany sposób tzn. Zamiast dodać smak do osobnej serii produktów, dodają go do głównej. np. Nakhla Mizo Blueberry zostaje dodana do El Nakhli jako Mizo Blueberry, a nie jako Blueberry do El Nakhli Mizo. Samo dodanie nowego smaku to nic wielkiego, ale jeśli niedoświadczeni użytkownicy zaczną dodawać wpisy do pamietnika w złym miejscu to sie zrobi totalny chaos.

Nie wiem jak to rozwiazać, ale wierzę że coś wymyślicie. 

Jedene co mi przyszło do głowy to wyznaczyć kilku prouserów, o wyskoiej reputacji i niemałym doświadczeniu, którzy będą weryfikować dodawanie nowych smaków.

Myśle że pomogłoby uszeregowanie wszystkich marek tytoni alfabetycznie, a nie tak jak jest teraz wg. popularności(chyba?). Wtedy El Nakhla, El Nakhla Mizo i El Nakhla Mix byłby koło siebie i nikt nie miałby wątpliwości co do tego, gdzie dany smak umieścić.

Myślę też, że pogrubienie tej wiadomości: "Być może smak jest już wpisany w oddzielnej linii marki np. Starbuzz Bold, Fantasia Trend Settah, Tangiers Birquq" w instrukcji dodawania nowego smaku coś zmieni.

Myślę też, że można pod listą marek wpisać w pięknym zieonym okienku dodatkową informacje, że jeżeli nie znalazłeś swojego smaku to sprawdź, czy nie jest dodany w innej serii zanim dodasz nowy smak.

Naszło mnie tak dzisiaj, bo zobaczyłem tą Nakhle, ale zanim ogarnąłem te serie smaków to sam się troche namęczyłem z odnalezieniem Fantasi Trend Settah. Po prostu dla świeżaków sprawa jest troche skomplikowana, a intrukcje nie do końca czytelne.

Komentarze

 • Ale przecież można sobie wybrać sposób sortowania... Wg popularności albo alfabetycznie. Co więcej możesz sobie wpisać "Nakhla" i pojawi Ci się wszystko co trzeba, tzn. wszystkie linie Nakhli.
  Ja bym tylko to pogrubił to info o innej serii, jeśli ktoś faktycznie ma problemy z przeczytaniem tego wszystkiego ;)
  Lui
 • jasne, że możesz wpisać nakhla i ci wyskoczy. Ale po co masz wpisywać skoro widzisz od razu El Nakhla na liście marek, a niewiesz że istnieją inne serie? niedoświadczony po prostu kliknie nakhle, doda smak mizo cośtam i nawet nie wie że się pomylił.
  synekrav1
 • i przy okazji na szaro zaznaczyć smaki które nigdy nie były palone ? było by dużo łatwiej przeglądać np. tangiersa ;d
  jab0lpunk
 • o tym drugim to już mówiłem kiedyś :P żeby było można odróżnić jakoś smaki, które ktoś próbował, od tych nietkniętych ;)
  Lui
 • prawda, ale nadal nic z tym nie zrobiono ;d

  jab0lpunk
 • Zaloguj się aby skomentować

Powrót
do góry