Trwa ładowanie...
-5
Odrzucony 26.05.2012 grab

Kolejna opcja przy zapamiętywaniu tego co paliliśmy to czas palenia, już tłumaczę o co chodzi - jest to dodatkowe okno np. jak długo paliłeś i tam można wpisać od 1min do 90 minut. Chodzi o to żeby było podane palenie minutowe jednego smaku (czas maksymalny trzeba jakoś skonsultować aby nikt nie wpisywał dowcipnie 666min). Za to w profilu będziemy mieli zsumowany czas palenia np. użytkownik palił 10 smaków 2 marek w sumie poświęcony czas na palenie to 6 goddzin i 30 minut.

Komentarze

 • Albo mi się wydaje albo panuje teraz moda na dodawanie pomysłów "byle coś było bo ludzie mogą głosować i będę fajny !" Nie chodzi mi tylko o post Graba, bo takich pomysłów na siłę jest pełno, a żaden nie ma funkcjonalności.
  Zaraz padnie pomysł by sumować ilość wypalonych węgli z zaznaczeniem jakie to węgle i czym rozpalone.

  Ten dział miał służyć głównie zmianom ułatwiającym korzystanie z portalu, dodawanie przydatnych funkcjonalności, a nie zbieranie zbędnych danych i tworzenie profili rodem z facebooka.
  cobi92
 • @cobi, pocisnąłeś :P
  pomysł odpada bo wątpię, żeby komukolwiek się chciało zapisywać od której do której palił szczególnie jak ktoś wrzuca wpisy z mobila.. shisha to relax a nie zawody ze stoperem :)
  Seishin
 • Seishin, najgorsze jest to, że Cobi ma w 100% rację.
  Byle dodać jaki pomysł, byle 5 ich przyjęto, byle mieć "Acziwmenta".
  Chirurg
 • Zaloguj się aby skomentować

Powrót
do góry