Trwa ładowanie...

Fantasia - Margarita

Ulubiony dla

Dymny pamiętnik Zapamiętnikuj

Coby zobaczyć kto to jeszcze palił i być może wyraził krótką opinię musisz się zalogować

Recenzje Dodaj recenzję

 • 10.07.2013 01:52
  • Shisha Nargilem NPS
  • Cybuch Vortex 2
  • W dzbanie woda
  • Węgle Naturalne - King Nargile
  • Reputacja recenzenta1207,4 / 3500+

  Zainstaluj przeglądarke, która nie jest starociem..

  Ocena końcowa: 87 / 100

  Przed paleniem

  Taka jak po Fancie można się spodziewać, tytoń jest bardzo dobrze nasiąknięty i pływa w sokach. Zdarzają się spore kawałki liści i patyczków. Nie mniej jednak nie przeszkadza to w paleniu i całość można spokojnie nabić do cybucha.
  W zapachu czuć intensywną, ostrą limonkę. Limonka jest świeża i bardzo orzeźwiająca, jest minimalne cierpkawa. Zapach sam w sobie jest bardzo przyjemny i trochę przypomina Cuban Mojito.

  W trakcie palenia

  Dymu jest na prawdę sporo, na dodatek jest on gęsty i biały. Smak jest przyjemy oraz bardzo intensywny. Wyraźnie czuć przyjemną delikatnie kwaśną limonkę oraz minimalnie cytrynę. O tej samej nazwie jest drink, w którego skład wchodzi tequila i triple sec, które tu nie są wyczuwalne, oraz sok z limonki, który tu jest bez dwóch zdań. Producent mówi, że melasa Margarita to miks limonki z cytryna, czyli dokładnie to co da się wyczuć. W smaku jak i w zapachu przypomina Cuban Mojito tyle, że bez mięty.

  Podsumowanie

  Smak jak i zapach zachęcają do palenie oraz są bardzo zbliżone. Jest to bardzo przyjemna melasa i na pewno warta zapalenia.

Powrót
do góry