Trwa ładowanie...

Fantasia - Black Mamba

Ulubiony dla

Dymny pamiętnik Zapamiętnikuj

Coby zobaczyć kto to jeszcze palił i być może wyraził krótką opinię musisz się zalogować

Recenzje Dodaj recenzję

 • 23.06.2014 23:51
  • Shisha TN-550
  • Cybuch Vortex
  • W dzbanie woda z lodem
  • Węgle Naturalne - Havana
  • Reputacja recenzenta140,0 / 3500+

  Zainstaluj przeglądarke, która nie jest starociem..

  Ocena końcowa: 83 / 100

  Przed paleniem

  Ten sam zestaw co zawsze + bardzo dużo soków. Tytoń ma bardzo intensywny i z początku nieprzyjemny zapach. Przed otwarciem pachnie jak ostre mango (coś jak ta cierpka część przy brzegu owego owocu) z dodatkiem czegoś ostrego, wręcz nieprzyjemnego. Jak jakiś plastik chiński. Mała paczuszka przesiąknęła całą paczkę. Mimo to zapach niezmiernie intrygujący, no prostu nie mogłem przestać go wąchać. Po otwarciu torebki trochę się przewietrzył i pachnie jak słodkie, naturalne mango. Coś jak taki słodki i gęsty sok. Mi przypomina bardzo napój o nazwie Kuuli. Ten ostry posmaczek jest teraz bardzo subtelny.

  W trakcie palenia

  Dymu jest strasznie dużo, nawet jak na fante. Tytoń ciężko też przypalić. Smakuje tak samo jak pachnie czyli jak słodkie mango i jest bardzo intensywny. Nigdy wcześniej nie paliłem mango i to mój błąd, bo ten tytoń jest po prostu szałowy. Nie wyczuwam jednak tej ostrej nuty.

  Podsumowanie

  Producent opisuje jako "Tropical Jugnle Mix". Nie jest to na bank wieloowoc, ale i całość plasuje się w tej konwencji. Jak dla mnie bomba - dostaje maxa i ląduje w ulubionych. Śmiało brać w ciemno puchy.

Powrót
do góry