Trwa ładowanie...

Fantasia - Lucky

Ulubiony dla

Dymny pamiętnik Zapamiętnikuj

Coby zobaczyć kto to jeszcze palił i być może wyraził krótką opinię musisz się zalogować

Recenzje Dodaj recenzję

 • 16.06.2013 23:37
  • Shisha NPS
  • Cybuch vortex
  • W dzbanie woda
  • Węgle Naturalne - Cocobel
  • Reputacja recenzentaRecenzent MS

  Zainstaluj przeglądarke, która nie jest starociem..

  Ocena końcowa: 64 / 100

  Przed paleniem

  Zaczynając od pudełka które zmieniło swój design. Teraz oprócz jednej koniczyny mamy kilka mniejszych, kolory opakowania jest niezmienny zielono-czarny jedynie kolor zielony błyszczy się w świetle, Z tyłu opakowania mamy opis smaku, jak podaje producent ma to być kiwi z limonką. Po otworzeniu 50 gramowego opakowania od razu uderza nas przyjemny zapach limonki która tłumi delikatny zapach kiwi. Tytoń zapakowany jest w szczelną strunówkę z logiem producenta, w wnętrzu której znajduję się dobrze wyselekcjonowany tytoń pocięty w średniej długości listki. Krój tytoniu do którego przyzwyczaił nas już producent jest dobrze związany z "sokami" oraz lekko w nich pływa.

  W trakcie palenia

  I tu mam dylemat oraz mieszane uczucia, rozpaliłem, zaczęło ładnie dymić, ale gdzie smak? Około godziny palenia a smak limonki poczułem zaledwie 3 razy i to bardzo słabo, jestem trochę zawiedziony. Nie wiem czy to tylko zła partia i nie mam się czym martwić czy po prostu producent kolejny raz poleciał sobie w kulki, mam nadzieję, że to ta pierwsza opcja. Sięgając pamięcią do ostatnich moich paleń tej pozycji przypominam sobie ten wspaniały smak limonki z bardzo delikatną nutką kiwi która dodawała uroku całości (podczas pierwszego pamiętnego palenia tego smaku czułem słodką dojrzałą gruszkę :D) ale na obecną chwilę było to praktycznie bez smakowe palenie :/

  Podsumowanie

  Mam nadzieję, że podczas następnego zakupu Luckiego wszystko będzie w porządku i będę mógł się ponownie delektować tym smakiem oraz napisać kolejną recenzję lecz na chwilę obecną jestem delikatnie rozczarowany, oby była to podobna historia jak z Cubanem mojito. Ocena własna to 4 która i tak jest zawyżona jak na ostatnie palenie lecz mam sentyment do tego smaku :) 
 • 05.07.2016 16:36
  • Shisha Aladin Shisha Luxira
  • Cybuch funnel
  • W dzbanie woda
  • Węgle Naturalne - cocobrico
  • Reputacja recenzenta0,0 / 3500+

  Zainstaluj przeglądarke, która nie jest starociem..

  Ocena końcowa: 70 / 100

  Przed paleniem

  Lucky to połączenie limonki i kiwi, po otwarciu miałem wrażenie, że podobnie pachnie pirat's cave od starbuzza. Zapach genialny, nie ma sensu tego oceniać, bo liczy się smak w trakcie palenia, ale zapowiedź jest naprawdę zachęcająca.
  
  Ogólnie tytoń jest mokry, w większości drobno pocięty, choć zdarzają się duże liście i niestety łodygi. Warto ten tytoń przed nabiciem do cybucha wyjąć na talerz, porozrywać zbite liście i dopiero nałożyć do cybucha (przetestowane).

  W trakcie palenia

  Do plusów należy smak tytoniu, nie zawiodłem się, jest dobrze odwzorowany i mega smaczny, bardziej cytrusowy niż słodki. Jeden z najlepszych, które próbowałem. 
  
  Buzz w trakcie palenia jest przyjemny, mam wrażenie, że trzeba się postarać, żeby spalić się tytoniem tej marki. Pali się przyjemnie, można spokojnienie samemu zrobić sesje praktycznie bez przerwy paląc.
  
  Dym jest bardzo poprawny, choć miało by się ochotę na więcej.
  
  Paliłem na dwóch cocobrico około godziny, standardowy czas palenia.

  Podsumowanie

  Zdecydowanie jeden z najsmaczniejszy wyrobów tytoniowych do fajki. Koniecznie trzeba tego spróbować. Ja osobiście na pewno wrócę do tego tytoniu. 

Powrót
do góry